Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czar orientu i bajkowe krajobrazy wschodu

Już dziś wykup bilet na niezapomniany rejs statkiem marzeń! Od 17.02. do 04.03.2013 statek odbędzie podróż z Dubaju do Hurghady

Rejs z Romance TV
Synowie pustyni i drapacze chmur – W Królestwie Ali Baby: Statek Marzeń DEUTSCHLAND popłynie historycznym szlakiem do najpiękniejszych krajów Arabii i Morza Czerwonego. Zawitajcie na pokładzie i dajcie się zaczarować urokom niezwykłych portów: Dubaj, Khasab, Maskat, Salalah, Jeddah, Sharm El Sheikh, Eilat, Aqabe oraz Hurghada. Naszymi gośćmi podczas rejsu "Królowej Saby" (Königin von Saba) będzie także ekipa filmowa „Statku marzeń“, która podczas tej 16-dniowej podróży będzie kręcić kolejny odcinek tego popularnego serialu.
Stary orient, Arabia Saladyna i Al Mutanabiego to obcy pełny tajemnic świat, ukryty pod chustami i pismem, które przypomina małe dzieła sztuki. Tu słońce świeci delikatnie jedynie zimą, która jest niczym nasze lato. Pustynie i górskie krajobrazy przeplatają się wzajemnie ukazując naturę wyjątkowej urody, która będzie towarzyszyć nam przez cały rejs przez Zatokę Perską.
Nie przegap niepowtarzalnej okazji cenowej w ofercie 2=1, przygotowanej dla widzów Romance TV we współpracy z przedsiębiorstwem żeglugowym Reederei Peter Deilmann: przy rezerwacji kabiny dwuosobowej w cenie od 3.995 Euro druga z osób otrzyma bezpłatny rejs, oferta nie obejmuje pokrycia kosztu za przelot w wysokości 930 Euro. Dopłata do kabiny jednoosobowej nie przysługuje osobom podróżującym bez towarzystwa.

Ponadto zapraszamy na niezapomnianą kolację w ekskluzywnej restauracji Cztery Pory Roku (2 odznaczenia prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault Millau) w towarzystwie kapitana i znanych aktorów serialu „Statek marzeń”. Wieczór uświetni koktajl, podczas którego będzie można zdobyć autografy swoich ulubionych aktorów.
Dane kontaktowe do rezerwacji poniżej. Prosimy przy rezerwacji podać hasło ROMANCE TV:
Oferta 2=1: 1. Osoba w kabinie dwuosobowej w cenie od 3.995 Euro, 2. osoba w tej kabinie otrzyma bezpłatny rejs, oferta nie obejmuje pokrycia kosztu przelotu w wysokości 930 Euro. Dopłata do kabiny jednoosobowej nie przysługuje osobom podróżującym bez towarzystwa!
 • Link: www.deilmann-kreuzfahrten.de

 • E-Mail: romance.tv@deilmann.de

 • Telefon przedsiębiorstwa żeglugowego Reederei Peter Deilmann
  +49 45 61 - 396 - 100 (niemiecka sieć stacjonarna)

 • Fax armatora Reederei Peter Deilmann
  do przesłania formularza rezerwacyjnego (formularz do wydruku poniżej)
  +49 45 61 - 396 – 8207

 • Adres do listowego przesłania formularza rezerwacyjnego (formularz do wydruku poniżej)
  Reederei Peter Deilmann GmbH
  Stichwort: Romance TV Reise 424
  Am Holm 25
  D-23730 Neustadt in Holstein
Osoby, które chcą dokonać rezerwacji rejsu w języku polskim powinny
kontaktować się z biurem Romance TV Polska Sp. z o.o., podając
hasło: Romance TV Rejs 424:


E-mail: info@romance-tv.pl
Deilmann Katalog
Katalog rejsów „Czar Orientu“
firmy Deilmann:
Deilmann Reservierungsanfrage
Formularz rezerwacyjny do wydruku:
Logo Deilmann